Вeчерва во тек е голема полициска акција во Визбегово, дознава 24 Инфо.

Неофицијално, се апсат членови на банда шверцери на кокаин.

Според извори на 24 Инфо на терен, ангажирани и припадници на единицата за специјални намени “Тигар”.