Позната манекенка гола се сонча покрај базен и се пофали на Инстаграм (ФОТО)

Една од најпознатите манекенки на светот, Бела Хадид, помина неколку дена на сонце, а фотографиите ги објави на Инстаграм

На таа социјална мрежа, таа објави фотографија на која се сонча на огромно розово воздушно перниче, облечена само во минијатурна танга.

Манекенката, чие богатство е проценето на 25 милиони долари, ужива покрај базенот, а многумина се убедени дека друштво и правел раперот The Weeknd, со кого е повторно во врска по уште едно раскинување.