почетна Видео

Видео

(ВИДЕО) Солзи ќе ви потечат: Влав подготвува омлет за двајца

Бисерите и вицови на сметка на Власите продолжуваат, милиони различни вицови имаа во таа категорија, но и едно до овој момент видео, кое ретко...

Во Битола нe се бира место и време кога ќе дојде зорт, сред бел ден снимен маж кои врши ну*жда

Во Битола нe се бира место и време кога ќе дојде зорт, сред бел ден снимен маж кои врши ну*жда На социјалните мрежи се појави...

Луѓе кои истражувале напуштена болница за душевно болни велат дека фатиле дух на камера

Кејли Лав, која спроведува истраги за нејзиниот канал на Јутуб тргнала со пријателите да истражува место кое што некогаш било болница за душевно болни....

Ќе ве облеат силни емоции: Моментот кога сираче дознава дека ќе биде посвоено од семејство со четири деца (ВИДЕО)

1-годишниот Себастијан од Колумбија, кој е сираче, не може да си ги задржи солзите кога семејството кое претходно го имаше згрижено ќе му соопшти...

(ВИДЕО) ЌЕ СЕЧАМ ГЛАВИ И ЌЕ ТЕ ТОПАМ ВО КИСЕЛИНА, НЕ ЗНАЕШ КОЈ СУМ ЈАС – двајца скопјани не носат маски, се закануваат и...

Непријатно видео се шири на социјалните мрежи. Двајца скопјани не само што не носат маски во автобус, туку и се закануваат со сечење глави...

На ова момче сите „му се поклонуваат“: Видеото за 2 дена го погледнале 24 милиони луѓе, причината ќе ве воодушеви

Едно е точно, дека и Јутјуберите знаат да бидат хумани, како и многу луѓе на планетава Земја, но ова младо момче го воодушеви светот...

Дали ова е дното – време е да се стави крај на ТикТок во Македонија?

Апликацијата „Тик-ток“ е еден од најголемите проблеми, нешто што младите го следат и практикуваат, а е премногу лоша школа. Коментарите за ова видео се особено...

ВИДЕО: Нов изум- Ова е маската која го убива коронавирусот!

Маска што ја убива короната. Се појави и ваков изум. Научниците во Португалија објавија дека направиле маска која го убива вирусот. Тие создадоа маски со специјална...

Чудо од дете – 11-годишно девојче може да свири два инструменти одеднаш

(ВИДЕО) Единаесетгодишното девојче Хи Јоу е вистински талент, таа го освои светот со тоа што може да свири два инструменти одеднаш. Младата кинескиња истовремено...