почетна Забава

Забава

( ВИДЕО ) Додека луѓе умираат , таа игра : Докторка ја разгневи јавноста

Атрактивна докторка на 50 години попладнево е топ - тема во српските медиуми , откако на „ Твитер “ се појави Видео на кое...

Татко и син од Македонија станаа хит – погледнете како тие се борат со коронавирусот! За ова видео зборува цел Балкан!

Мора малце да се насмееме!!! Ова видео веќе некое време е голем хит на социјалните мрежи На него можеме да видиме како татко и син, заедно...

Најдобриот другар ми ја уништи свадбата, сопругата плачеше со денови бидејќи тој побара…

Најдобриот другар ми ја уништи свадбата, сопругата плачеше со денови бидејќи тој побара… Вака, пред да започне корона кризата, со сопругата правевме свадба, решивме да...

(ВИДЕО) ЗОРАН ЗАЕВ СНИМАШЕ СПОТ ПО ПОБЕДАТА: ПРАВИОТ ПАТ Е ПОТВРДЕН, ОДИМЕ ПОНАТАМУ!

Екс премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев по неговата победа на предвремените парламентарни избори сними краток видео спот со неговиот мотор за долги...

(Видео) Пратениците на БЕСА ќе излезат од коалицијата на СДСМ?!

Пратениците на БЕСА ќе дејствуваат независно од коалицијата „Можеме“ соопштија официјални претставници на партијата на вчерашната прес-конференција. Дали оваa најава на коалициониот партнер на...

Птицата на вашиот месец на раѓање открива за тоа каков човек сте

Дали сте знаеле дека секој месец во календарот е претставен од страна на одредена птица? Таа птица открива многу за вас самите, за вашиот...

Еве зошто секогаш треба да ставате монета во замрзнувач пред да заминете на одмор!

Еве зошто секогаш треба да ставате монета во замрзнувач пред да заминете на одмор! Дали некогаш сте пристигнале од подолго патување и сте забележале дека...

Еве како климата да ви работи по цел ден, а да не чини ништо

На кој начин најдобро да се користи клима уредот со цел максимално да се заштеди на електрична енергија? Можеби ќе ви се чини како непотребно...

ДА СЕ НАЕЖИШ ОД ЕМОЦИИ: „Налеј Налеј НАЛЕЈ – МАКЕДОНИЈА Е ЉУБОВНА ПРИКАЗНА!“ (ВИДЕО)

Бројот на прегледи на песната „Налеј налеј“, снимена како дел од цензурираната серија „Македонија“, достигна над 150.000. Само за еден ден, откако песната беше...