Светлана Цеца Ражнатовиќ (46) веќе некое време е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград.Кога станува збор за Цеца, тоа е вест која е вистинска ексклузива, особено ако се знае дека таа ретко открива детали од приватниот живот.Според близок извор на парот, познанството се случило на роденденот на пријателот на Цеца,а по неколку недели дружење започнале романтична љубовна врска.

 

“Не сакам да го коментирам мојот приватен живот. Пријатно”, рекла накратко Цеца, пишува Информер.рс.