Пејачката Јелена Карлеуша продолжува со своите провокативни изданија, така што уште еднаш успеа да ја истакне својата завидна фигура и феноменалниот изглед.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави како позира во бела маица која ја носеше во тесни панталони, кои целосно ги истакнуваат нејзините облини. Целата оваа провокативна комбинација ја заврши со бели очила и долги чизми во иста боја, и уште еднаш докажа дека со право го носи епитетот „модна икона“. Таа го донесе својот гигантски задник во преден план.