Карлеуша објави уште една провокативна фотографија на својот Инстаграм профил. Пејачката речиси во секоја пригода сака да ја покаже својата совршена фигура, меѓутоа некогаш знае и да ја помине границата.

Овој пат таа е пред нејзиното огледало облечена во тексас искинати панталончиња и палто со гол задник.

За само пет минути, фотографијата собра неколку илјади лајкови.