Хрватската пејачка Северина Којиќ се пофали со фотографија и покажа колку е вешта и способна. Носеше спортска гардероба, односно хеланки и топ, што ја истакна нејзината фигура.„Лебди како пеперутка, убоди како пчела“, напиша Северина, цитирајќи го Мухамед Али.За својата објава за помалку од 24 часа доби скоро 45.000 лајкови, но и бројни комплименти.

„Бев изненаден“, „Ти си посебна“, „Браво, убавица“ – ова се само некои од коментарите на обожавателите на Северина, кои на Инстаграм веќе бројат повеќе од 1,3 милиони.