Хрватската пејачка Северна  веќе со месеци не живее заедно со својот сопруг Игор Којиќ откако лани  го напушти неговиот дом и се врати во Хрватска.

Двајцата досега се немаат огласено во јавноста за  нивниот брак, а многумина очекуваа и дека за празници тие да ги поминат заедно.

Но и за новогодишните и божиќните празници.  Северина е сама  и за Денот на вљубените. Таа на Инстаграм сподели фотографија. Гола Севе со црвени пандели како подарок за Валентајн

 

 

Share