почетна Видео

Видео

Рускиот Попај заврши на операција за да не остане без раце

Ова се случува кога сакаш да станеш „билдер на надувување“. https://youtu.be/jCkg9izvhZg

ЗАСТРАШУВАЧКО И ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО – Вучиќ прикажа ужасни снимки со обезглавени тела од злосторствата на Веља Невоља

Вознемирувачки фотографии од осакатени тела, од жртвите кои биле малтретирани и тортурирани од озлогласениот клан на Веља Невоља, реши вчера доцна вечерта да прикаже...

Меркел: Жените се многу повеќе погодени од пандемијата (ВИДЕО)

Германската канцеларка Ангела Меркел денеска предупреди дека поради пандемијата на корона вируст, постои ризик да се забави напредокот постигнат во родовата еднаквост. Меркел вели дека...

Си вградил опрема од 1.800 евра во својот трактор! Тој е главна атракција во неговото село

Кога Мурат Карлеоглу (30), земјоделец од турската провиниција Ајдин, се враќа од нивата, цело село знае за тоа. Имено, тој потрошил 7.000 турски лири...

Погледнете како галеб улови зајак и го проголта жив

Во видеото подолу ќе имате можност да видите како галеб лови див зајак, за потоа да го проголта. Снимката е направена на островот Скомер во...

“Имам 38 години и дури сега дознавам за овој трик на резервоарот на автомобилот” (ВИДЕО)

Еден корисник на ТикТок објави видео од капачето на резервоарот за гориво од својот автомобил и собра повеќе од милиони прегледи. Џастин на снимката од...

(ВИДЕО) Херои на денот: Околу нив летаат остри предмети, наликува на ужас – тие мотаат и уживаат

13 часот. Демонстрантите се собраа кај паркот во Чаир. Во 13:20 се упатија кон Судот со цел да го изразат своето незадоволство од, како што...

ВИДЕО: Полицајците ги извлекуваат своите повредени колеги

ВИДЕО: Полицајците ги извлекуваат своите повредени колеги

Свадба во Делчево: Младоженецот го кутнаа во несвест, невестата ги тепа гостите (ВИДЕО)

Единствената свадба која треба да ја изгледате во животот: Погледнете го видеото: