почетна Забава

Забава

Научниците открија: Дали оргазмот на жената е подобар од машкиот?

Машките и женските оргазми се разликуваат во однос на фреквенцијата, интензитетот и начинот на нивното манифестирање. Сексот е исто така субјективен и прашање на...

Секси Северина покажа завидни вештини! (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина Којиќ се пофали со фотографија и покажа колку е вешта и способна. Носеше спортска гардероба, односно хеланки и топ, што ја...

Изгледа како да има 20, а има двојно повеќе: ТАЈНАТА ЛЕЖИ ВО ОПЕРАЦИИТЕ и помладиот маж

Се вика Лорена Фабијана Колота, а уметничкото име и е Сабрина Саброк. Родена е во Аргентина, сега живее во Хјустон. Наскоро полни 50 години,...

Внимавајте – во оваа поза најлесно доаѓа до фрактура на машкиот полов орган

Понекогаш мажите целосно закрепнуваат од оваа состојба и немаат никакви последици, но може да се јави и еректилна дисфункција бидејќи ткивото во внатрешноста на...

Поради овие шест работи, жените се одлучуваат за мастурбација

Поради овие шест работи, жените се одлучуваат за мастурбација Со или без постојан партнер, жените имаат потреба од самозадовололување, а ова се неколкуте од „плусовите“...

Пронашле јајце старо 9 години- Веднаш го отвориле, а еве што пронашле

Луѓето во Америка традиционално кријат јајца низ домот и потоа ги бараат, кој ќе пронајде повеќе тој победува. За време на таа игра, едно семејство...

Северина бесна за снимката од јахтата: Зарем мислиш дека би снимала нешто ненашминкана?

Откако ја нападнаа поради објавата на фотографијата од 2010 година на која позира како библискиот лик Саломa, хрватската пејачка Северина Којиќ одговарала на коментарите...

Нивната љубов е најсилна: Овие два знака ја имаат најидеалната астролошка комбинација

На некои парови ѕвездите им предвидуваат дека засекогаш ќе бидат во љубов. За оваа астролошка комбинација велат дека е нераскинлива. Очекувано или не, во...

ТЕСТ: Каде е разликата?

Започнете ја работната недела со еден краток и забавен тест. Станува збор за фотографија на која е даден еден ист пар, но на фотографијата...