почетна Магазин

Магазин

Има 32 години и е НЕВИНА, а се ПЛАШИ ОД ЕДНА РАБОТА

Ова го покажува и случајот со една Англичанка која не е сигурна што треба да стори на нејзиниот прв „вистински“ состанок со маж. „Имам 32...

Јелена е доказ дека по ин витро, може да затрудните природно: Инспиративна приказна на жената која се породи во автомобил

„На 26. ноември родив здраво момче во сопствениот автомобил на пат кон болницата", раскажува мајка од Ужице за својата неверојатна и инспиративна приказна. „Јас се...

Додека јас одев на ин витро оплодување, сопругот ме изневеруваше: Писателката Симонида за најболното животно искуство

„Па, зошто не ми рече човеку, да не одам таму да страдам, оваа ин витро оплодување не е најпријатното нешто низ кое може да...

Ја изневерил со проститутка, НО ПОРАКИТЕ ВО ТЕЛЕФОНОТ ЈА ШОКИРАЛЕ

Иако мислела дека добро го познава своето момче, една Британка морала да се соочи со реалноста откако дозна дека нејзиниот дечко ја изневерил со...

Најголемото откритие на светот: Пронајдени 5 вонземски бази на Земјата – еве каде се наоѓаат (ВИДЕО)

На едно место се пронајдени 5 вонземски бази, тврди експерт. Тајните премини водат во морето. Скот Варинг, човек кој со години наназад на својот Јутјуб...

Цеца цели две години криела од јавноста дека е болна, но конечно реши да си ја отвори душата

Познатата фолк-пејачка ги изненади сите кога неодамна си ја отвори душата и пред новинарите призна дека имала здравствени проблеми. „Имав здравствени проблеми. Последните две години...

Партизирана држава: СДСМ дава имиња со книшки , општината ги вработува

На социјалните мрежи опозицијата објави електронска порака испратена од локална канцеларија на СДСМ во општина Карпош. Во пораката која ја објави локалниот лидер на ВМРО-ДПМНЕ...

ТИТО УЖИВАЛ ВО ПАРИТЕ: ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО ОТКРИЛО ШТО НОСЕЛ ТИТО СЕКОГАШ ВО СВОЈОТ НОВЧАНИК

Александар Ањоли, 66 годишен Сарајлија со италијанско потекло, два пати годишно од 1975. до 1978. година, бил лично обезбедување на Јосип Броз Тито додека...

Директна и искрена: Се огласи Цеца по објавите за нејзиното ново момче:

  Светлана Цеца Ражнатовиќ (46) веќе некое време е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград.Кога станува збор за Цеца, тоа е вест...