Фото

Трпела навреди од момчето поради нозете и целулитот, а еден ден и се смачило и следувала неверојатна трансфомација (фото)

Скарлет Скинер 4 години постојано носела панталони опоради лошите коменатри од своето момче дека има многу целулит на озете, а еден ден и се...

(ФОТО) Свекрвата го порача најромантичното орално задоволство за својот син!

Многу луѓе го сметаат денот на нивната свадба за најромантичниот ден во нивниот живот, пишува metro.co.uk. Најверојатно на тоа мислела и свекрвата, кој предложила синот...

НА КОГО НАЈПРВО БИ МУ ПОМОГНАЛЕ НА ОВАА СЛИКА? ТОА ОТКРИВА НЕШТО ИНТЕРЕСНО ЗА ВАС…(ФОТО)

илустрација На кого најпрво би му помогнале на оваа слика? Дали сте со традиционални ставови, внимателни и доверливи или можеби им верувате на животните повеќе отколку...

Цеца на поменот на Аркан стигна во ултра луксузна црна бунда!

Цеца некаде околу 11 часот стигнала на Новите белградски гробитшта, во друштво на ќерката, синот и сестрата Лидија за да одбележат 21 година од...

Фото:Надреални слики во Вашингтон – стотици војници спијат во холовите на Конгресот

Фотографиите од внатрешноста на Капитол во Вашингтон кои денеска ги пренесоа медиумите, изгледаат како сцени од холивудски филм – стотици припадници на Националната гарда,...

ФОТО | Еве како изгледа животот на жена која живее со 1300 кучиња, 100 мачки и 4 коњи – Вакво нешто не сте виделе...

Понекогаш и грижата за еден домашен миленик знае да биде многу тешка задача, а како ли живее оваа жена со повеќе од илјада животни… Животот...

Дал отказ па заработил 2 милиони евра: “Вложив само 100 евра и сега живеам како цар”

Џони Ворд има 33-години и заработува уживајќи во животот. Момчето вели дека патува, а му плаќаат за тоа. Заработил повеќе од 2 милиони евра со...

ФОТО: Во светот даваат 1.500 евра за овој фустан – во Македонија го носат баби

Фустаните со цветни дезени кои и денеска ги носат нашите баби, а во осумдесетите години биле голем хит во поранешна Југославија, денеска се продаваат...

Ќе се препотите од Станија: „Толку палам, што од секаде чади“ (ГАЛЕРИЈА)

КЛИКНИ И ДОНИРАЈ без да дадеш пари! Избери една од објавите во „ЖИВОТНИ ИСКУСТВА“ и со самиот клик ДОНИРАШ! Најпознатата регионална старлета одново ги „прочуре“...