почетна What's Hot

What's Hot

Постои само еден единствен знак дека жената доживеала оргазам, ова е тој

Постои само еден единствен знак дека жената доживеала оргазам, ова е тој. Глумењето оргазам е стар трик кој (најчесто) жените го користат во текот на...

ФОТО: Без гаќички- Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите

Хрватската старлета Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите. Таа на Инстаграм позираше облечена, а сепак разголена. Имено старлетата и пејачка облечена во дебел џемпер...

Маја Шупут објави интимнa фотографија и покажа како изгледа во шестиот месец од бременоста!

FacebookTwitterGoogle+LinkedInViberMaja Шупут која има 41 година, и е во шестиот месец од бременоста не пропушта момент а да не ги обелодени сите убави случувања...

Жените се СРАМАТ од овој дел од телото, а мажите ЛУДУВААТ по него

Нема причина за несигурност Секоја жена има дел од телото што би сакала да го промени. Малку пополните главно се срамат од прекумерната тежина. Особено во делот...

Која е мајката, а која ќерка?

Заедничките фотографии збунуваат, а разликата помеѓу нив е 24 години Фудбалерот Цеск Фабрегас (33) од 2018 г. е во брак со 12 години постарата сопруга...

Георгина позира без долна облека и веднаш доби 1,8 милиони лајкови

Гeоргина Родригез доби повеќе од 1,8 милиони лајкови за нејзината последна објава на Инстаграм, а нејзиниот партнер Кристијано Роналдо исто така стави емотикон со...

ПОСЛЕ 10 ГОДИНИ ВО БРАК СОПРУГОТ ПОБАРА ДА МЕ ДЕЛИ СО ДРУГИ МАЖИ

Веќе една деценија се во брак. Таа има 29, а тој 50 години. Заедно се од нејзината 18-та година.Таа никогаш не била со друг...

Му влегле во домот со план за кражба, а тој ги силувал пет дена

Двајца крадци од Флорида зажалиле кога во намерата да ја ограбат својата следна жртва налетале на громада од човек, сексуален престапник и поранешен затвореник. Имено,...

Клинтон повеќе не може ова да го крие: Се наоѓа во центар на педофилски скандал, откриени сите тајни врски, масажи и состаноци

Поранешниот американски претседател, Бил Клинтон, бил на интимна вечера со Гислејн Максвел во 2014-та година - откако била обвинета дека регрутирала девојки за педофилот...