почетна What's Hot

What's Hot

Исповед од козметички салон во Скопје: Го изневерувам сопругот – новиот ме прави жива!

Тој не ме посакува, новиот маж во мојот живот прави да се чувствувам жива. Една скопска козметичарка за Вистина.мк отворено проговори дека секој ден слуша...

Еротската драма стана хит на „Netflix“ поради експлицитната воведна сцена (18+)

Еротската љубовна драма на контроверзниот режисер Гаспард Ное се појавила во САД и се нашла на листата на топ 10 најгледани филмови, иако филмот...

Зошто жените сакаат бавен и нежен секс

Овој метод на интимност го сакаат сè повеќе дами Брзиот секс честопати се поврзува со насилна страст, но всушност честопати излегува дека тој е само...

25-годишната мајка работи од дома покажувајќи се преку интернет, пред очите на својата ќерка, која во истата соба ја чува сопругот

Да се чуди човек какви неморални суштества шетаат по земјината топка. Во еден момент детето се појави во видео преносот во живот, на кој...

11 знаци дека НЕ УЖИВАТЕ во кревет со вашиот партнер

Може да се чувствувате прилично неудобно ако не уживате во сексот со партнерот онолку колку што уживавте порано. Ако не станува збор за привремен...

7 работи од домот со кои може да го направите сексот незаборавен (18+)

Дали сексот ви се претвори во рутина? Дали веќе го знаете редоследот на работите? Време е да го промените тоа... За да го зачините сексуалниот...

Мислев дека мојата сопруга е девица 15 години – ми се заврте во глава кога ја дознав вистината, а пак бројката…

Еден 35-годишен маж се разочарал од неговата сопруга која ја запознал пред 15 години. Не му било важно дали таа пред него спиела со...

„Сред ноќ влегов во собата и ја затекнав девојка ми со двајца мои пријатели. Поради тоа што го правеа…“

Овој маж ја уловил својата девојка како води љубов со негови двајца пријатели, пренесуваат од „The Sun“. „Работам со нив заедно. Отсекогаш добро сме се...

Предоцна сфатив е дека ти си мој љубовник но не и мој партнер

Со години се трудев да дознаам дали си вистинскиот за мене. Константно ја анализирав нашата врска. И тоа за мене беше првиот знак дека...